سفارش تبلیغ
صبا ویژن

وبــلــاگ دبــســــتــان هــوشــمــنــد
 
آزمون آنلاین
موسیقی
لینک دوستان

یه بازی جالب درس علوم برای کلاس دوم ابتدایی به بعد

شناسایی حیوانات جنگل

 

روال این بازی به این صورت می باشد که شما باید حیوانات جنگل را شناسایی کرده و به سوالاتی که درباره ی آنها پرسیده می شود با توجه به تصویر پاسخ دهید.این بازی آموزشی برای مقاطع ابتدائی مناسب می باشد. منبع : http://www.lrn.ir

[دوشنبه 90/10/26][ 10:32 عصر][لیلا مهریان] [نظرات()]

مقاله جامعی آماده کردم امیدوارم استفاده ببرید

کتاب الکترونیکی چیست؟

کتاب الکترونیکی را به طور ساده می‌ توان این گونه تعریف کرد: " دخیره اطلاعات یک کتاب در قالب دیجیتال به صورتی که بتوان آن را بر روی صفحه کامپیوتر مشاهده کرد." کتاب های الکترونیکی را می ‌توان روی محمل های دیجیتالی نظیر "دیسک فشرده"، "دیسک فشرده دیجیتالی"، شبکه جهانی وب، و جز آن منتشر کرد. برای مثال، بسیاری از منابع مرجع نظیر دایرة ‌المعارف بریتانیکا، دایرة‌المعارف آمریکانا، فرهنگ و بستر، فرهنگ آکسفور و از این قبیل، علاوه بر قالب چاپی، بر روی دیسک فشرده و نیز شبکه جهانی وب قابل دستیابی هستند.
در سال های اخیر، ناشران منابع مرجع سعی کرده‌اند تا علاوه بر لوح فشرده، انتشارات خود را از طریق شبکه جهانی وب در محیطی فراگیرتر، ارزان‌ تر، و با قابلیت های چند رسانه‌ای و فرامتنی در دسترس طیف وسیعی از خوانندگان قرار دهند.
کتاب های الکترونیکی را می ‌توان به دو صورت در محیط وب شناسایی کرد. برخی کتاب های الکترونیکی، شکل چاپی ندارند و فقط در قالب دیجیتالی منتشر می‌شوند. همه فرآیند نشر کتاب از زمان تألیف تا قرار گرفتن در محیط وب، به صورت الکترونیکی انجام می ‌شود. بنابراین چنین کتاب هایی را نمی‌ توان در جهان چاپی و کتابخانه‌های سنتی یافت و از این لحاظ اثری منحصر به فرد به شمار می‌آیند. این بخش از عرصه نشر کتاب های الکترونیکی هنوز با مشکلات حقوقی، معنوی، و اقتصادی روبه‌رو است. در واقع، ناشران به این نکته مهم پی ‌برده‌اند که چه از نظر رقابت با دیگران و چه از لحاظ پاسخ گویی به نیازهای جامعه جدیدی از مخاطبان یعنی"خوانندگان اینترنتی"، چاره‌ای جز توجه به امکانات و قابلیت های نشر اینترنتی ندارند و ناچار به نقش‌ آفرینی در این محیط هستند. بخش دوم از کتاب های الکترونیکی در محیط وب، در واقع شکل الکترونیکی نسخه ‌های چاپی منتشر شده به شمار می‌ آیند که ناشران آن ها را از طریق وب نیز دسترس ‌پذیر کرده‌اند. این گروه کتاب های الکترونیکی به سرعت در حال توسعه و گسترش هستند.
[دوشنبه 90/10/26][ 10:4 عصر][لیلا مهریان] [نظرات()]
.: Weblog Themes By دبستان هوشمند :.

مدیر وبلاگ دبستان هوشمند

آموزگار دبستان هستم و تدریس به شیوه نوین به صورت هوشمند و محتوای الکترونیکی را می پسندم

ابزار هدایت به بالای صفحه

Online User